Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија
Новак - 20 %

Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија

Достапно за нарачка
DEN 5712.00
DEN 4570.00
Достапност:


Нови Пристигне Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Розова и Виолетова Бои Свадба Партија Подарок Кутија
Опис На Производот :
Панделки Се Вклучени Свадба Корист Бонбони Кутии Свадба
Материјал : Картон
Бои : Розова,Виолетова (забелешка бои или испраќање по случаен избор)
Големина на : 5*5*5 cm
Answer : ___________________________ Note : кутии пристигне рамен спакувани подготвени за вас да се соберат,ова е лесна работа!Панделки се вклучени!
Seller Promise
Quality Commitment
Нашата цел е да се направи longbussiness со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги задоволи followinggeneral стандарди за квалитет :
Accurate Information & Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и specificationsconform на описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување,безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте usdirectly, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Налози се обично испратите outin 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. butcan потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта delaysetc).
3.Dependingon тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии,производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од onetracking број ќе биде обезбедено, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

За производот

Шема:
Dot
Број На Модел На:
бонбони кутија
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Свадба,Божиќ
Материјал:
Картон
Тип:
Декоративна Хартија
Име:
бонбони кутија
Спецификација:
0.7-0.9M
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц

Избор на клиент