Nesitu Најдобар Подарок Висок Квалитет На Гроздобер Краток Големина Вистинска Кожа Cowhide Мажите Паричници Карта Носителот #M8054
Новак - 50 %

Nesitu Најдобар Подарок Висок Квалитет На Гроздобер Краток Големина Вистинска Кожа Cowhide Мажите Паричници Карта Носителот M8054

Достапно за нарачка
DEN 1151.04
DEN 576.00
Достапност:


Производ Карактеристики
.100% Гаранција за одлична вистинска кожа (крава кожа)
.Големина приближно 12cm L x H 9cm
.браун / кафе / Црна боја
УПОТРЕБА : паричникот,држачот на
Детали шоу
Превозот
1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на речиси целиот свет.Тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигнат за повеќето земји, за некои земји како што се Русија, Бразил и слично, тоа ќе потрае 15-60 дена.
2.Ние исто така нудиме EMS/DHL и сл. експрес сервис на бродот на парцели, кој е побрзо (5-15 дена) , но, сепак,ќе треба да сносат дополнителен товар.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Враќање
Ако не ви се допаѓа нашиот производ,pls љубезно врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот,ние ќе рефундирање на сите ваши пари(со исклучок на товар).
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големина или се вклопуваат lssues
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината се околу 1-2 см во мерењето.
Боја на разликата
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.И pls ве молиме имајте на ум,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различна за секоја серија,се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да остави негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
Cowhide
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
12cm
Бренд Име:
Nesitu
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
0.12 kgs
Објектот Висина:
9cm
Стил:
Гроздобер
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
2 cm
Број На Модел На:
M8054
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Внатрешни работи:
Забелешка Оддел,Држачот На
Точка име :
мажите паричници

Избор на клиент