Целосна Силикони Lifelike Раѓа Бебе Близнак Кукли Скапоцени Предмети Момче и Девојка Кукли за Близнаците Бебе Божиќ, Нова Година Подароци
Новак - 5 %

Целосна Силикони Lifelike Раѓа Бебе Близнак Кукли Скапоцени Предмети Момче и Девојка Кукли за Близнаците Бебе Божиќ, Нова Година

Достапно за нарачка
DEN 2639.52
DEN 2508.00
Достапност:


Целосна Силикони Lifelike Раѓа Бебе Близнак Кукли Скапоцени Предмети Момче и Девојка Кукли за Близнаците Бебе Божиќ, Нова Година Подароци
Големина : Прибл. 10" од Глава до Пети
Материјал : Целосна Нежен Допир Винил
Пакет Содржина : 2 * Бебе кукла со облека

За производот

Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-760
Форма:
1/4
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Пол:
Унисекс
Батеријата:
no
Димензии:
28cm
Предупредување:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
NPK

Избор на клиент