Бесплатен превозот! PFI-102 PFI-104 За Canon iPF650 ipf655 ipf750 ipf755 ipf760 ipf765 принтери

Бесплатен превозот! PFI-102 PFI-104 За Canon iPF650 ipf655 ipf750 ipf755 ipf760 ipf765 принтери

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
Достапност:


PFI-102/PFI-104 Компатибилен чипови за Canon i PF650 ipf655 ipf750 ipf755 ipf760 ipf765 принтери Компатибилен Refillable мастило касети
Детали :
бои : MBK,MBK,Б.К., C,M,Y
Модел : PFI-102/104
Погоден за Canon i PF650 ipf655 ipf750 ipf755 ipf760 ipf765 принтери
Компатибилен за оригинални касети,компатибилен касети,refillable кертриџ итн
Лесно да се инсталира
100% компатибилен gurantee
Брза испорака!
Слични производи :
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Боја на мастило
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Пигмент мастило
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s refillable мастило кертриџ
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s refillable мастило кертриџ
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Чипови
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Одржување на резервоар
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Одржување резервоарот чипови
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s Одржување резервоарот чип resetter
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/9010s глава за печатење
За Canon IPF8000s/9000s/8010s/ 9010s глава за печатење чип resetter Слободни s hipping! PFI - 102 6 PCS компатибилен чипови за Canon IPF510 IPF500 Принтери US$ 75.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! Одржување резервоарот чип resetter за Canon IPF8000 IPF8000 S IPF8100 IPF8010 S IPF8110 Принтери US$ 145.00 /парче
Бесплатен превозот!!! PFI101 PFI103 Чипови За Canon PFI 101 103 За Canon IPF5000 IPF6000 IPF5100 IPF6100 плотер SCC чипови US$ 150.00 /set

За производот

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Кертриџ Компонента
Бренд Име:
boma.ltd
Број На Модел На:
PFI-102/104
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Печатач:
За Canon iPF iPF650 ipf655 ipf750 ipf755 ipf760 ipf765
Модел:
PFI-102/104
Бои:
6colors
MOQ:
1set
Олово Време:
2-3 дневна по плаќање

Избор на клиент