Турбо Кертриџ CHRA GT1749S 708337 708337-0001 28200-41720 708337-0002 28200-41730 За Hyundai Може да Камион Chrorus D4AL 3.3 L 99
Новак - 10 %

Турбо Кертриџ CHRA GT1749S 708337 708337-0001 28200-41720 708337-0002 28200-41730 За Hyundai Може да Камион Chrorus D4AL 3.3

Достапно за нарачка
DEN 6695.52
DEN 6026.00
Достапност:


GT17 GT1749 S 708337-0001 28200-41720 Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA Core За Hyundai Може да Камион Chrorus автобус 1999 - D4 AL 3.3 L трговија на Големо
Турбо Модел :
GT17 GT1749 S
708337-0001 708337-0002
28200-41720 28230-41730
За HYUNDAI Може да Камион/Chrorus автобус 1999 - Мотор : D4 AL 3.3 L
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Ширина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT1749S 708337-0001 28200-41720 За Hyundai Chrorus автобус D4AL 3.3 L
Објектот Тежина:
2kg
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
10inch
Автомобил Производител:
Hyundai
Објектот Висина:
12inch
Модел Година:
1999-
Име На Модел:
GT1749S GT17 708337 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Автомобил модел:
За Hyundai Може да Камион Chrorus автобус 3.3L1999-
моторот моторот:
D4AL 3.3 L 1999-
Дел Бр.:
708337-0001 708337-0002 708337 0001 708337 0002 7083370001 7083370002
ОЕМ Бр.:
28200-41720 28230-41730 28200 41720 28230 41730 2823041730
is_customized:
Yes

Избор на клиент