Brdwn SUPERSONICO Жените sonico Cospaly Чевли обичај средината теле Чизми
Новак - 14 %

Brdwn SUPERSONICO Жените sonico Cospaly Чевли обичај средината теле Чизми

Достапно за нарачка
DEN 2687.52
DEN 2311.00
Достапност:


SUPERSONICO Жените sonico Cospaly Чевли обичај средината теле Чизми Бидејќи на светлината проблем, производот слика за повикување само,слики и производот може да се исклучи боја.
Предмет : cosplay чевли Точка БР.4810 Име : supersonico Материјал : Вештачка кожа Тежина : 800g/пар
Место или потекло : во кина
тоа може да биде нарачана прилагодена големина : pls извести ме подолу информации
1.ќе се машки или женски?
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на врвот на чизми обемот на теле
6.теле турнеја

За производот

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Жените
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
SUPERSONICO
Извор:
SUPERSONICO

Избор на клиент