BIVIGAOS 2017 Пролет Нови корејски Нерегуларни Глуждот Burrs Црни Панталони Leggings Еластична Тенок Молив Панталони Панталони За Жени Legging
Новак - 22 %

BIVIGAOS 2017 Пролет Нови корејски Нерегуларни Глуждот Burrs Црни Панталони Leggings Еластична Тенок Молив Панталони Панталони

Достапно за нарачка
DEN 767.52
DEN 599.00
Достапност:

За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Може да биде најблиску натпревар во фотографии.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена. Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени. Ви благодариме за вашето разбирање., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран. Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Добредојдовте во мојата продавница!
Големината може да биде различен од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : ткиво ( Висок Квалитет ) Боја : black Големина : S, M, L, XL, XXL ( Добра еластичност) (Таму може да биде 1-3 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !)
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Помеша Ткаенина,Viscose
Дебелина:
Стандард
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
BIVIGAOS
Број На Модел На:
roupas feminina
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Големина:
S, M, L, XL, XXL (elasticity)
боја:
Црна
Материјал:
Ткаени
Style1:
pantalon mujer
style2:
Legging Feminina
Style3:
pantalones vaqueros mujer
Style4:
legings жени
Стил:
pantalon

Избор на клиент