Џинг Ченг Da 50pcs за полнење за Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 XT1063 XT1064 USB Полнач за Полнење port Конектор
Новак - 9 %

Џинг Ченг Da 50pcs за полнење за Motorola Мото G2 XT1068 XT1069 XT1063 XT1064 USB Полнач за Полнење port Конектор

Достапно за нарачка
DEN 374.40
DEN 341.00
Достапност:

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

За производот

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Motorola
Број На Модел На:
mc-259
Бренд Име:
Џинг Ченг Da

Избор на клиент