VOLA Трки Овална Ски Шанса Четка Природата буковата Месинг Најлон коњски влакна Со Убаво Кожа за на Рака
Новак - 5 %

VOLA Трки Овална Ски Шанса Четка Природата буковата Месинг Најлон коњски влакна Со Убаво Кожа за на Рака

Достапно за нарачка
DEN 1536.00
DEN 1459.00
Достапност:

VOLA Трки Овална Ски Шанса Четка Природата буковата Месинг Најлон коњски влакна Со Убаво Кожа за на Рака Модел : 012034(Најлон Четка);012035(Месинг Четка);012046(коњски влакна Четка) Метал материјал : Бакар,коњски влакна,Најлон и Природата бука Ву Големина : 21cm L X 9.5 cm W X 3cm Тежина : 0.815 фунти (370g) Германија - направени VOLA четки се еден од најпознатите професионални и скрупулозно метална четка производ. Овална дрво материјал за дизајн е во согласност со принципите на човекови .дрвен материјал ќе се чувствувате поудобно од друг материјал . Кожа за на рака цврсти и трајни производи со висок квалитет на бакарна жица ,високиот квалитет на бакар може да ви помогне пост стружење восок . Овална оброк четка се одлични за ски клуб или лична употреба. VOLA бакар четки направи одличен пост стружење восок. Бакар се средината тврд материјал .бакар материјал четка може да клупата на сите професионални тјунер за нивната флексибилност и прв четка за чистење способност.

За производот

Број На Модел На:
VOLA Трки Овална Ски восок Четка
Материјал:
најлон,коњски влакна и месинг
Возраст:
Возрасни
Име:
VOLA Овална Трки Четка
Материјал:
буковата
копче:
кожа за на рака
Наежвам материјали:
Најлон Месинг Коњски Влакна

Избор на клиент