Beyblade Галакси Pegasus / Pegasis W105R2F СТАРТЕР СЕТ
Новак - 10 %

Beyblade Галакси Pegasus / Pegasis W105R2F СТАРТЕР СЕТ

Достапно за нарачка
DEN 263.52
DEN 237.00
Достапност:


Beyblade Галакси Pegasus / Pegasis W105 R2 F СТАРТЕР СЕТ

За производот

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Мини
Тип На Објект:
Еден
Број На Модел На:
BB70

Избор на клиент