LINSOIR 10meter/многу Кол 3мм Метал Железо Ѓердан Синџири најголемиот Дел Извртени Open Link Синџири За Нараквица Наоди Накит Одлуки F784
Новак - 15 %

LINSOIR 10meter/многу Кол 3мм Метал Железо Ѓердан Синџири најголемиот Дел Извртени Open Link Синџири За Нараквица Наоди Накит

Достапно за нарачка
DEN 352.32
DEN 300.00
Достапност:

LINSOIR 10meter/многу Кол 3мм Метал Ѓердан Синџири најголемиот Дел Бакар Извртени Open Link Синџири За Diy Хривнија Накит Одлуки F784
1)Материјал : метал
2)дијаметар : 3мм
3)Бои : златен/сребрена/бронза/родиум позлатен
4)Пакување : 10 m/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
метални синџири
Објектот Должина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Производ Карактеристики:
метални синџири
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
0.3cm
кориснички:
Yes
боја:
злато/сребрена/бронза/родиум palted
Функција:
железни синџири
Големина:
3mm width
Количина:
10m/многу
Тип На Објект:
изработка на накит
Тип:
open link синџир
Стил:
метални синџири за накит
Функција:
синџирите за накит diy
useage:
ѓердан синџири

Избор на клиент