Мешани Железо Лентата Завршува, Никел Слободни, Мешана Боја, 13x7x5mm, Дупка: 2mm; за 470pcs/200g
Новак - 30 %

Мешани Железо Лентата Завршува, Никел Слободни, Мешана Боја, 13x7x5mm, Дупка: 2mm; за 470pcs/200g

Достапно за нарачка
DEN 430.08
DEN 301.00
Достапност:

барел
Мешани Железо Лентата Завршува, Никел Слободни, Мешана Боја
Големина : за 7mm широк, 13mm долго, 5mm дебелина, дупка : 2mm; за 470pcs/200g.
Лесен-за-користење "V" облик слот - само притиснете заедно со станот носот клешти. Внатрешни заби се одржи лента безбедно и се кријат излитен лента рабови. Топ јамка се користи за прикачување на jumpring и затворач, brooch или други наоѓање.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Објектот Должина:
1.3cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Број На Модел На:
E005Y-M
Објектот Висина:
0.5cm
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
230g
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
станот круг
Накит Наоди Тип:
Terminators
Метална боја:
мешана боја
Заврши:
никел слободни
Употреба:
Terminators
единица:
200g
Материјал:
Железо

Избор на клиент