2017 Вистински Снег Чизми Mujer Зимски Чизми Чевли Жените Мода Motocicleta Mulheres Мартин Outono Inverno Де Couro Femininas B41
Новак - 48 %

2017 Вистински Снег Чизми Mujer Зимски Чизми Чевли Жените Мода Motocicleta Mulheres Мартин Outono Inverno Де Couro Femininas

Достапно за нарачка
DEN 3840.00
DEN 1997.00
Достапност:


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Број На Модел На:
BL-B41
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Кадифен
Платформа Висина:
3-5cm
Вратило Материјал:
Стадото
Insole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
LANYUXUAN
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Горниот Материјал:
Стадото
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Избор на клиент