Бесплатен превозот 400 компјутери многу 6x6cm празно 350 gsm црна хартија висат tag/labels/подарок пакување tag/облека печатени на хартија ознака
Новак - 6 %

Бесплатен превозот 400 компјутери многу 6x6cm празно 350 gsm црна хартија висат tag/labels/подарок пакување tag/облека печатени

Достапно за нарачка
DEN 758.40
DEN 713.00
Достапност:


Бесплатен превозот 400 компјутери многу 6x6cm празно
350 gsm круг црна хартија висат tag/
подарок пакување tag/облека печатени на хартија ознака
Големина : 6x6cm(На кол. на дупчење дупка е 5мм.)

За производот

Тип На Производ:
Облека Ознаки
Материјал:
Хартија
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
464
боја:
Црна
Големина:
6x6cm

Избор на клиент