Слободен Испорака Свадба Одговараат - восок ретро cowhide кутија Двојно Задоволство печат запечатување знак збор подарок Кина свадба збор XIZI
Новак - 0 %

Слободен Испорака Свадба Одговараат - восок ретро cowhide кутија Двојно Задоволство печат запечатување знак збор подарок Кина

Достапно за нарачка
DEN 262.08
DEN 262.00
Достапност:


Купувачот Известување
1, Кина пост воздух mail начин и Кина пост воздух parcal начин е поевтино. Но, нивниот транспорт на брзина е многу бавно, особено Превоз до Русија. Така, пред да го купат, ве молиме да се разгледа внимателно која превоз на начин што ќе го користите. Сите Нарачки ќе бидат испорачани во прв пат кога ќе примате наредби. Ве молиме не се применуваат за спорот за бавното темпо на Кина пост воздух mail и Кина пост воздух парцела начин. Ќе selct на овој начин, треба да си го дозволат ова бавна брзина.
2, имаме право да го промените изразат начин , според вистински изразат статус. Ве молиме не го спорот за изразат спедитор се менува.
3, Ние бидете сигурни дека сите производи ние испорачуваме се добри пред породувањето. Ние не прифаќаме товар се врати. Ние не си дозволат resposibility на производи скршен во транспортот. Откако ќе го најде производот вс скршена пред потпишување, ве молиме контактирајте со вашиот локален спедитор да добие компензација.Ве молиме не го спорот за овој проблем.
4, Ние не прифаќаме лош коментар под 3 започнува за специјален попуст на производите.
5, Пред Знакот производи, запомнете да проверите дали пакети и производи се добро. Ние бидете сигурни дека сите производи се спакувани и пред породувањето. Откако производ не работи или скршени,ве молиме контактирајте со локалната изразат компанија или шпедитерот за да се добие компензација. Ние не си дозволат carge на производот скршени.
6, ве Молиме исто така, двојно проверете ги вашите англиски Адреса, телефонски број, број на телефон. Бидете сигурни дека тие се ефикасни.
7, Ако може да се разбере нашата над 6 предмети, добредојдени да се купи од нас. Тука имаме повеќето конкурентни производи.
8, За летна облека, ве молиме проверете кај нас во напредни за да се потврди дали тие се во парк, во напредна.
Уживајте во вашата шопинг време. За било какви прашања, добредојдовте да контактирате со нас во секое време, ние ќе ви одговори во прв пат.Ако сте задоволни со нашите производи, запомнете да даде 5 започнува и добар коментар. 5% попуст може да се даде следната цел.

За производот

боја:
Подарок Кутија, Тип
Број На Модел На:
16051105
Тип:
ролери печат
Материјал:
Метал
Боја Класификација:
Разни збор

Избор на клиент