TAOTOP7503B 0.5 m *10m Популарни Вода Капка Дизајн хидрографски печатени филм аква печати филм вода трансфер потопување печатење
Новак - 40 %

TAOTOP7503B 0.5 m *10m Популарни Вода Капка Дизајн хидрографски печатени филм аква печати филм вода трансфер потопување печатење

Достапно за нарачка
DEN 1344.00
DEN 806.00
Достапност:


Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1.
TAOTOP7554 1m *10m Популарни Вода Капка Дизајн хидрографски печатени филм аква печати филм вода трансфер потопување печатење
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6.

За производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0.5m
Материјал Тип:
PVA
Бренд Име:
iTAATOP
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
Објектот Должина:
10m
Објектот Ширина:
0.5m

Избор на клиент