Жените Долго Блузи Блузи Нови Година Секојдневен Лен Цветни Печати Кошули, Блузи Лабава Chiffon Копчето Кошула Blusas

Жените Долго Блузи Блузи Нови Година Секојдневен Лен Цветни Печати Кошули, Блузи Лабава Chiffon Копчето Кошула Blusas

Достапно за нарачка
DEN 383.52
Достапност:


Големина M L
XL
XXL
3 XL
Рамо
36cm(14.2")
37cm(14.6")
38cm(15.0")
39cm(15.4")
40cm(15.7")
Биста
94cm(37.0")
98cm(38.6")
102cm(40.1")
106cm(41.7")
106cm(41.7")
Должина На Ракав
40cm(15.7")
41cm(16.1")
42cm(16.5")
43cm(16.9")
43cm(16.9")
Должина
77cm(30.3")
78cm(30.7")
79cm(31.1")
80см(31.5")
81cm(31.9")

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Бренд Име:
DSTWJMX
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Лен
Јака:
Стенд
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал

Избор на клиент