Druzy 30*15mm Мешана Боја Природен Камен Фацетирани Gem Камен Коњ Око Форма Монистра Cabochon За Прстен Накит Правење на 12 компјутери/многу
Новак - 5 %

Druzy 30*15mm Мешана Боја Природен Камен Фацетирани Gem Камен Коњ Око Форма Монистра Cabochon За Прстен Накит Правење на 12 компјутери/многу

Достапно за нарачка
DEN 753.60
DEN 716.00
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница !
Druzy 30*15mm Мешана Боја Природен Камен Фацетирани Gem Камен Коњ Око Форма Монистра Cabochon За Прстен Накит Правење на 12 компјутери/многу
Опис на производот
Боја : мешана боја
Големина : 30*15mm
Количина : 12pcs/многу
Стил : популарната
Ве молиме додадете нас на листата на желби дека и ако ви се допаѓа .
На секое прашање ,контактирајте со нас слободно ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DYNE981
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Бренд Име:
druzy
Објектот Тежина:
12g
Од:
Кина
Големина:
30*15MM
боја:
мешана боја
Пол:
мажи жени
Парична казна или Моден:
Моден
број:
DYNE981
Обликот:
коњ око
Стил:
Тренди
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
12PCS/МНОГУ

Избор на клиент