Новиот кампус е чиста и свежа девојка заслужуваат да дејствува улогата на модата едноставно чиста боја нараквици Кинески јазол хривнија
Новак - 25 %

Новиот кампус е чиста и свежа девојка заслужуваат да дејствува улогата на модата едноставно чиста боја нараквици Кинески јазол

Достапно за нарачка
DEN 143.52
DEN 108.00
Достапност:


11492

За производот

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури
Функција:
Спиење Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Стил:
Панк
Број На Модел На:
AA1A
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
kshmir
Материјал:
Метал
Дијаметар:
5*5.7 cm
Материјал:
Никој

Избор на клиент