GT1749V Турбо 717858-5009S 717858 Турбополнач За AUDI A4 А6 Шкода Врвен; ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Б5 2000-05 AVF AWX BPW 1.9 TDI L
Новак - 21 %

GT1749V Турбо 717858-5009S 717858 Турбополнач За AUDI A4 А6 Шкода Врвен; ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Б5 2000-05 AVF AWX BPW

Достапно за нарачка
DEN 16128.00
DEN 12741.00
Достапност:

Одличен квалитет GT1749 V Турбо 717858-5009 S 717858 Турбополнач За AUDI A4 А6 "Шкода" Врвен; "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Passat Б5 2000-05 AVF AWX BPW 1.9 L TDI Турбо модел : GT1749 V Дел Број : 717858-5009 S 717858-5008 S 717858-0001 717858-0002 717858-0003/4/5/6/7 717858-0004 717858-0005 717858-0006 717858-0007 ОЕМ Број : 038145702 G 038145702 E 038145702 J 038145702 N 038145702 GX 038145702 GV Апликација Возило : За AUDI A4 A6 1.9 TDI; "Шкода" Врвен; "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI Моторот : AVF AWX BPW 1.9 L TDI 1896ccm 96 Kw 2000-2005
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

За производот

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
westmove
Име На Модел:
GT1749V Турбополнач Turbo
Објектот Ширина:
22inch
Модел Година:
2000-2005 година
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Audi
Специјални Функции:
зголемување на моќта
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
11kg
Турбо Модел :
GT1749V
Дел Бр.:
717858-5009S 717858-5008S 717858-0001 717858-0002 717858-0003/4/5/6/7
Дел Број 1:
7178585009S 7178585008S 7178580001 7178580002 7178580003/4/5/6/7
Дел Бр.2:
717858-0004 717858-0005 717858-0006 717858-0007
Дел БР.3:
7178580004 7178580005 7178580006 7178580007
ОЕМ:
038145702G 038145702E 038145702J 038145702N 038145702GX 038145702GV
Примена:
За AUDI A4 A6 1.9 TDI; Шкода Врвен; Фолксваген Passat 1.9 TDI Б5
моторот:
AVF AWX BPW 1.9 L TDI 1896ccm 96Kw 2000-2005

Избор на клиент