АВТОМОБИЛ АВТО Партија и декоративни 2.3 mm-Здолниште 3Meters Флексибилни ЕЛ жица блескав Неонски Led светло Неонски цевки јаже Со 5V USB Инвертер
Новак - 14 %

АВТОМОБИЛ АВТО Партија и декоративни 2.3 mm-Здолниште 3Meters Флексибилни ЕЛ жица блескав Неонски Led светло Неонски цевки јаже

Достапно за нарачка
DEN 536.64
DEN 461.00
Достапност:


АВТОМОБИЛ АВТО Партија и декоративни 2.3 mm-Здолниште 3 Meters Флексибилни ЕЛ жица блескав Неонски Led светло Неонски цевки јаже Со 5 V USB Инвертер
Спецификација за производ : - 10 Lighting Боја : Сина, Транспарентен Сина, Црвена, Розева, Виолетова, Жолта, Портокалова, Бела, Зелена, Лимон Зелена.
- Powered By : 5 V-USB
- Тежина : 80g
- ЕЛ жица со Дијаметар : 2.3 mm-Здолниште
- ЕЛ жица Должина : 3meters
- Материјал : Пластика
- Функција : ЕЛ жица Флексибилен и може да се bended да било форма, светлината не е блескави, и ел жица може да биде намален за било должината според вашата апликација.
- Функција : Стабилен на
- Се користи За : Забава/ Фестивал Декорација/ Cosplay/ DIY декорација модел и така натаму.
Пакетот Вклучува :
1piece x 3meters 2.3 mm-здолниште ЕЛ Жица
1piece x 5 V5 M-USB Стабилен на Контролер
Десет Бои Се Прикаже :
Примена :

За производот

Повод:
Свети Патрик Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на планетата Земја,април Будала Ден,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Шема:
Мустаќи,Цртан Слика,Фабрика,Момче & Девојка,Шарени,Ангел,Храна,Број
Број На Модел На:
2.3 mm-здолниште
Бренд Име:
YEAHUI ЕЛ
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Големина:
L
боја:
10 бои
Апликацијата прилики:
Партија/ Фестивал декорација/ cosplay
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Должина:
3meters
ЕЛ Жица со Дијаметар:
2.3 mm-здолниште
Функција:
Мирно На
Напојува со:
DC5V USB

Избор на клиент