12VDC KG316T 10 групи на копчињата / ден din железнички улична светилка контролер Microcomputer контрола префрлате

12VDC KG316T 10 групи на копчињата / ден din железнички улична светилка контролер Microcomputer контрола префрлате

Достапно за нарачка
DEN 350.40
Достапност:


Опис На Производот
ние сме производител на Microcomputer контрола switchs.
Спецификација :
Одложување опсег
Неделни или дневни циклус работат според за да го поставите постапки. -1min.~168hours
Оперативен Напон
DC 12 V / 50 Hz
Температурата на работа
-20 C до 60 C
Димензии
120 * 74 * 58mm
Префрлување капацитет
25 A AC220 V resistive
Дигитални програмабилни
10 групи на копчињата / ден
батеријата
5 AA батеријата
Потрошувачка на енергија
≤ 5 W
Времето грешка
≤ 2 секунди / ден
Монтажа
Ѕид / железнички
≤ 2 секунди / ден
Ѕид / железнички

За производот

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Запечатени
Големина:
Miniature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
Временско Реле
Број На Модел На:
KG316T

Избор на клиент