Нова Жешка Лето Бебе Девојки Облека Поставите Деца Бебе Памук Црн Краток Ракав Т-Маица Чипка Лак Здолниште Поставите Девојки Clohes Сет 2-7Y
Новак - 10 %

Нова Жешка Лето Бебе Девојки Облека Поставите Деца Бебе Памук Црн Краток Ракав Т-Маица Чипка Лак Здолниште Поставите Девојки

Достапно за нарачка
DEN 615.84
DEN 554.00
Достапност:


Добредојдовте на Среќни Деца Куќа
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Големина : Сите Babys Поставува прирачник measuremen т , може да се 1-3cm отстапување постои . Возраст и висина само за референца ,ако вашето бебе е Поголем,ве молиме изберете поголема големина Боја : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. Миење : со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашиот прв washin g Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни
Запис 7# Одговараат За 2 Години
Запис 9# Одговараат За 3 Години
Ознака 11# Одговараат За 4 Години
Ознака 13# Одговараат За 5 Години
Ознака 15# Одговараат За 6-7 Години
Пред место цел да ни pleasle види ја нашата големина на табелата carefuly.Тоа е подобро да се остават порака до нас големина што ви треба.ако не се сигурни за големината вие исто така може да го оставите порака до нас ,ние ќе им даде предлог еднаш сме на работа.ви благодариме!
Слики Покажуваат

За производот

Дете НИ Големина:
24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
YY019
Бренд Име:
DFXD
Пол:
Бебе Девојки
Сезоната:
Лето
is_customized:
Yes
Шема:
soild
Материјал:
памук полиестер
облека поставува :
шорцеви девојка
девојки шорцеви поставува:
девојки облека поставува
девојка облека сет:
девојки лето поставува
лето девојки облека поставува 2016 година:
поставен девојка

Избор на клиент