DIY Соларни играчка автомобил, СОБЕРЕТЕ СОЛАРНИ ВОЗИЛО СЕБЕ,зрак робот сончев зрак комплет РОБОТ DIY

DIY Соларни играчка автомобил, СОБЕРЕТЕ СОЛАРНИ ВОЗИЛО СЕБЕ,зрак робот сончев зрак комплет РОБОТ DIY

Достапно за нарачка
DEN 408.00
Достапност:


Важно Anout Freeshipping
Вашиот Мешани цел Над $20 можат да Уживаат во бесплатен превозот услуга,ние во собата на freeshipping за клиентите Да изберете повеќе стока , да го додадете во кошничката удобен и
прифатлива, па ако вашата нарачка под $20 ,ве молиме не плаќаат,прво контактирајте со продавачот за да Додадете $5 за товарни. **** На клаузула е валидна само во поглед на стока********
diy соларен автомобил -се соберат себе
ова е solarbeam diy комплет
постои соларни enigne во овој проект
затоа,уживајте во себе!!!

За производот

Тип:
Блокови

Избор на клиент