Win10,USB Аудио Видео Грабител ,Фаќање Аналогни видео од VHS,8MM,Видео Камера Рекордер,DVD Плеер,ТВ STB,видео камера на КОМПЈУТЕР Compuer

Win10,USB Аудио Видео Грабител ,Фаќање Аналогни видео од VHS,8MM,Видео Камера Рекордер,DVD Плеер,ТВ STB,видео камера на КОМПЈУТЕР

Достапно за нарачка
DEN 741.60
Достапност:

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас.
Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,реални објект може да биде малку различни во outlook или боја, но истата функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
Внимание : Сите производи доаѓа без својот мало пакување,ако треба,pls контактирајте со нас пред да го купите! 1. Ние не сме одговорни за царински давачки или било која такси (ако имаат,купувачите треба да биде одговорен за тоа)
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само
. Yanwen Економски Воздух Mail и 4 PX Сингапур Пост НП Про не е trackable, Други превозот начин е trackable.0 Видео Грабител со Аудио, тоа може да се фати Висок квалитет на видео и аудио датотека директно од USB 2. Решение за лаптоп, имаме прилог на професионални видео уредување на софтвер, тогаш обезбеди најдобри уредување функцијата за вас.Ние ќе пак безбедно.
Објектот Specifictions : - во Согласност Со USB Спецификација Rev. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси.0 интерфејс - за Поддршка на Светлината, Контрастот, Боја, и Сатурација на контрола На димензии погодни дека е лесно да се носат - Може да се фати аудио без звучна картичка - Висока plug & play - Поддршка За Сите Формати : рекорд во DVD+/-R/RW, DVD+/-VR, и DVD-Видео - Примена на интернет конференција / нето состанок. Споделување на готови проекти на ДВД, касета, Веб и мобилни уреди. Карактеристики на производот : - Вклучуваат Стручни и лесно да се научат & користи видео за едитор на видео софтвер - Популарни USB 2. Видео Студио е видео-уредување на софтвер што го прави уредување на филмови како забава, како пукање нив.Преглед : Ezcap-172 USB 2.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.0 порт - Компатибилен Windows-звучна картичка - Microsoft windows XP/Виста/Седум/Осум/Десет Пакетот Вклучува : - ezcap-172 USB Видео Грабител со Аудио - Брз Упатство за Инсталација - Софтвер на CD (Вклучува возачи, Видео Edeiting/Конвертирање на софтвер и Упатство) -Нема Мало сандак.0 интерфејс без звучна картичка. ние ве советуваме да изберете Aliexpress Стандард или Премија на превозот . Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас.7 GHz ПРОЦЕСОР или над - 256 MB RAM - VGA картичка со меморија 32 MB - Еден достапните USB 2.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, 5.0 интерфејс и не треба други - Снимање Видео & Аудио иако USB 2.0 - Поддржува NTSC, PAL формат за Видео - Видео влез : Еден РКА композитни, Еден S-Видео - Аудио влез : Стерео аудио (РКА) - Димензии : (L)78 x (W)30 x (H)20mm - USB автобус моќ - ги Поддржува висок квалитет на видео резолуција : NTSC : 720 x 480 @ 30fps ПАЛ : 720 x 576 @ 25fps Системски побарувања : - - Pentium4 1.

За производот

Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
Ezcap
Број На Модел На:
Ezcap-Не.---172
Пакет:
No
НЕМА Мало Пакување Кутија:
НЕМА Мало Пакување Кутија

Избор на клиент