SPORTSHUB 2 ПАРЧИЊА 6CM 5G 5-Бои Риболов Попер Мами Риболов Мами Тешко Мамки Лажни Вештачки Мамки NR0039
Новак - 25 %

SPORTSHUB 2 ПАРЧИЊА 6CM 5G 5-Бои Риболов Попер Мами Риболов Мами Тешко Мамки Лажни Вештачки Мамки NR0039

Достапно за нарачка
DEN 153.60
DEN 115.00
Достапност:


детали за производот Почитувани купувачи, имаме 5 бои, стил за предметите, ве молиме да се направи изјава за која боја стил како што сака за цел, во спротивно ние ќе го испратам до тебе случајно, ве молиме белешки.

За производот

Бренд Име:
SPORTSHUB
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
NR0039
Позиција:
морска вода и свежа вода
големина кука:
size 8

Избор на клиент