Нови Пристигнување 30pcs 30*34mm Мешавина боја Смола flatback cabochon Симпатична Цртан филм Був Дизајн за DIY Лакови за Коса Додатоци 210354
Новак - 8 %

Нови Пристигнување 30pcs 30*34mm Мешавина боја Смола flatback cabochon Симпатична Цртан филм Був Дизајн за DIY Лакови за Коса

Достапно за нарачка
DEN 187.20
DEN 172.00
Достапност:


Смола cabochon Рамен грб cabochon DIY Декорација
Материјал : Смола
Боја : комбинација на боја
Големина : ве молиме видете на производот детали име
Состојба : нова
Употреба : Широко се користи Накит, Додатоци, Коса Додатоци за Коса, Pin, Дома Декорација
Слика покаже :
Повеќе Смола На Животните За Вашиот Избор (Само Кликнете На Неа)
За плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
За испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Се врати и враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,spcific причина за враќање.
3. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира.
За Повратни Информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор

За производот

Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Ywbeads
Материјал:
Смола
Тема:
самовила
Стил:
Flatback Смола Був
Количина:
50pcs/многу
боја:
микс боја
Употреба:
DIY Накит додатоци,телефон декорација
is_customized:
Yes
Парична Казна&Fashion:
Моден
Тип На Објект:
Смола Животинско Cabochon
Обликот:
Смола Був Занает
Големина:
25*29mm

Избор на клиент