Кинеската градина резервни Husq 137 141 142 синџир видов масло пумпа со добра qualiry

Кинеската градина резервни Husq 137 141 142 синџир видов масло пумпа со добра qualiry

Достапно за нарачка
DEN 393.12
Достапност:

Кинеската градина резервни Husq 137 141 142 синџир видов масло пумпа со добра qualiry
Опис :
Нето тежина : 70 g Количина вклучуваат : 1pc Повеќе слики :
Може да се направи со плаќање од страна на T/T, Кредитни картички (Visa или Master Card), Western Union и Paypal.
1.Објектот треба да биде испратена во рок од 24 часа од јасно плаќање примени, Освен за време на викендите и банката
празници.
2.Стоката се обично се испраќаат преку Кина пост воздух mail. Тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена за Европа Земја ,на другите земји за 25-50 работни дена. Ако ви треба добра итно ,pls контактирајте со нас
и да одберете други превозот начин,како што курирската служба DHL,FEDEX и ЕМС,итн и плаќаат екстра товарни полнење(околу 6-9
денови пристигнуваат вас).Сите наши предмети се сосема нови, освен ако поинаку не е наведено во нашите опис.
1. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот има да биде нов, и во неговата оригинална состојба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. ,Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе рефундирање на целиот износ. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
2.Купувачот ќе биде одговорно за превозот цена да се врати на предмети.
1.Многу ви благодариме за купувањето! Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни даде на
5 ѕвезда и ни остави позитивен фидбек.Благодарам многу
2. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе одговор во рок од 24 часа да го
решавање на проблеми.

За производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
137
Тип:
градина алатка делови

Избор на клиент