2pc/многу Auto open авто блиску 5 пати црн слој против УВ сини кристал камен чадор огномет музички забелешка рефлексивни parasol
Новак - 25 %

2pc/многу Auto open авто блиску 5 пати црн слој против УВ сини кристал камен чадор огномет музички забелешка рефлексивни parasol

Достапно за нарачка
DEN 16800.00
DEN 12600.00
Достапност:


Топло Ве Потсети!
1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.
Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.)
Customerized
Маса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се Добредојдени
Начин На Плаќање
L/CT/T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)
Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итн
Примерок Полнење
Според прилагодено дизајн
Примерок Leadtime
околу 7~10 работни дена
Кориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.
Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.На пример,корисникот може да
одберете виолетова,сина,сива боја заедно за една цел.
ТОПЛО СОВЕТУВА!
1.
2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.
Дел од Работилницата
Правење Чадори' Постапка
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина. Кориснички материјали,делови,бои,CMYK Дизајни/Слика printings се сите достапни.
-8ribs,fiberglass-анти- ' рѓа,анти-громот,флексибилни
-Windproof(Вол стил)
Се справи со Директно гума се справи со јаже(сини кристал камен)
Совет
Германски никел совети
Капа
Појавување на боја rubberl ззп/Врвот со авто-ткаенина цвет круна
Ferrule N/A
Топ Ткиво
Авто-ткаенина Ткиво
Hangtag
N/A
Рака
2cm Само-ткаенина рака велкро копчето(сини кристал камен копче)
Цевки Неонски цевки(Одраз)
Imprinting N/A
Торбичка
Авто-ткаенина торбичка
Тежина
500g(G. обложено) цевка,70 T окно,
хексадецимален-anle окно
-Челична рамка,најлон безбедно тркач&копчето(ABS),fiberglass долго ребра.
За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
започнете
крајот
Објектот
21. Лак : 108cm
Затворена должина : 30cm
N.5"*6 K Три пати,авто отвори&автоматско затворање на огномет/музички забелешка чадор
Големина
21.
Инструкции :
Auto open/Прирачник блиску Instrustions :
1.
Полу-Лак : 540mm.
Отворете дијаметар : 98cm.Мешани цел е дозволено,клиентот може да изберете различна боја за една цел.Don ' t use други тело усогласување.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.
Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат
фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.
5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 - 5 дена.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.
На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.
3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Offline трансакција&Оем маса товар на производството е дозволено,формално&легитимен фабрика бизнис!
5.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.

За производот

Тип:
Чадори
Контрола:
Целосно автоматско
Бренд Име:
Дожд Покрив
Производот:
Чадор
Материјал:
Алуминиум Цевка
Големина:
L
Функција:
Лизгање
Шема:
Три-виткање Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Црна Слој
Број На Модел На:
CU-YYY-AU001
Боја:
Црно-Сини
Стил:
авто отвори&auto блиску
Дожд Опрема Тип:
Чадори
Пол:
Универзална
is_customized:
Yes

Избор на клиент