2017 Нов Ангажман Накит Екранот Pakaging BoxWith LED Светло Pendant Хривнија Алка Ѓердан Свадба Прстен Складирање Покаже Случај
Новак - 5 %

2017 Нов Ангажман Накит Екранот Pakaging BoxWith LED Светло Pendant Хривнија Алка Ѓердан Свадба Прстен Складирање Покаже Случај

Достапно за нарачка
DEN 473.28
DEN 450.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
WJ
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
WJ-170424-4
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
100g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Накит Кутија Со LED Светилка
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на клиент