1pcs 37*40cm Црна Везени Чипка Јака Organza Деколте Јака Venise Applique Везови Закрпи за Шиење Додатоци
Новак - 10 %

1pcs 37*40cm Црна Везени Чипка Јака Organza Деколте Јака Venise Applique Везови Закрпи за Шиење Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 152.64
DEN 137.00
Достапност:


Опис : Гроздобер капчиња чипка јака да се шие на Голема за DIY или шиење проекти Боја : Црна Димензии : 37*40cm Главен Материјал : Organza Пакетот Вклучува : 1 x Чипка Јака Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Бренд Име:
isequins
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
37cm
Број На Модел На:
M001
боја:
Црна
Големина:
37X40cm

Избор на клиент