Dimmable 120W diy аквариум led светла за коралниот гребен расте за Коралниот Гребен и Водни,аквариум светлината led бесплатен превозот

Dimmable 120W diy аквариум led светла за коралниот гребен расте за Коралниот Гребен и Водни,аквариум светлината led бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 7340.16
Достапност:

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
2,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму,ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек
Можеби Сте instrested во :
.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1, Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. Време На Испорака :
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ве молиме контактирајте со нас ако ви треба различна боја. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број, а не ние поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ние ќе брод 60degree и црна hoder за вас, ако не остави порака на ред,благодарам
3,овие се тече слики се од нашите клиенти, тие го прават тоа со theirself. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.ве молиме да ни побара од слободен ако имате било какви прашања
како да се diy?Ние ќе ви покаже нашата solderless diy слика (но, ова производи не е solderless колекции) , ве молиме да ги проверите сите на слика, може да diy лесно со себе . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2,ве молиме да ни кажете кој агол и носителот боја не ви треба кога правиш цел на тоа.
1lot dimmable Led коралниот гребен расте светлина аквариум 120 W во Светло &Осветлување,40*3 W,3 W Bridgelux чип,со висок квалитет,Dropshipping
Производ делови листа Делови име количество 20x3w Dimmable LED драјвер
2 парчиња
Затемнување potentiometer 2 парчиња
15000-20000k 3 W bridgelux чип 20 парчиња
440-460nm 3 W bridgelux чип 20 парчиња
led леќа (имаме бела или црна носителот )
30°/45 °/6 0°/9 0°/12 0° 40 парчиња кабелот за Напојување 2 парчиња Поврзување линија 40 парчиња Термички двострано лепило 400 mm
600mm140mm20mm 1pcs 80mm*80mm Фан
2 парчиња
Фан Возачот 2 парчиња
Куки 2 парчиња
1,патем, ние може да се испрати на боја според вашето барање, бела, црвена,сина,зелена боја цената е иста, ув led чип ќе бидат поскапи.

За производот

Тип На Објект:
Расте Светла
Должина:
1cm
Карактеристики:
Плоштад
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
3
Ширина:
1
Бренд Име:
YXO YUXINOU
Напон:
110-240V
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
FLL-DIYAL120W
тековната:
680mA
моќ дисипација:
120W
чип:
Bridgelux
боја:
10000-20000K/440-460nm
Живот:
50,000 h
Dimmable:
Yes
Гаранција:
2
Wattage:
120

Избор на клиент