50pcs/многу Правоаголник Мулти Коса Образец Скалпот Shield Заштитник Лента Фузија Штитови Keratin врзани совет скалпот заштита

50pcs/многу Правоаголник Мулти Коса Образец Скалпот Shield Заштитник Лента Фузија Штитови Keratin врзани совет скалпот заштита

Достапно за нарачка
DEN 469.92
Достапност:


Правоаголникот Мулти Коса Образец Скалпот Shield Заштитник Лента
Фузија Штитови Keratin врзани совет скалпот заштита :
1) Боја : Јасно
2) Материјал : Пластика
3) Облик : Правоаголник
4) MOQ : 50 парчиња по многу
5) Функцијата : F или Keratin Фузија Совет Екстензии за Коса Салон за Убавина Предмети

За производот

Тип На Објект:
Конектори
Број На Модел На:
Скалпот Shield Заштитник Лента
Материјал:
Пластични
Големина:
50 pieces per lot
Точка име :
Скалпот Shield Заштитник Лента
Обликот:
правоаголник
боја:
Јасно
Материјал:
Пластични
Примена:
За Keratin Совет Екстензии За Коса Салон За Убавина Предмети
време на испорака:
1 до 3 работни дена
MOQ за акции стил:
50 парчиња по многу
Прилагодено со ЛОГОТО:
на располагање
MOQ за Кориснички Стил:
20000 Парчиња

Избор на клиент