Најдобри Роденденски Подарок 3500pcs/многу LED Прст Светло Ласерски Прст Греди Прстен Факелот За Партија,Свадба, Прослава се Мешаат Боја OPP Packag

Најдобри Роденденски Подарок 3500pcs/многу LED Прст Светло Ласерски Прст Греди Прстен Факелот За Партија,Свадба, Прослава се

Достапно за нарачка
DEN 19152.00
Достапност:

3500pcs/многу LED Прст Светло Ласерски Прст Греди Прстен Факелот За Партија,Свадба, Прослава се Мешаат Боја OPP Пакет за Слободни Страна на курирската служба DHL M094
Боја : црвена, бела, сина, зелена (ако постои барање за еднакви испратена) Тежина : Околу 6g/pc Големина : 1.5*1.5*4cm Напојува со 3 x*AG3 батерии (вклучени) Пакет : Цртан филм+меур пакет 100% сосема нов и висок квалитет Со ултра сјајна LED светло Секој Прст Греди има своја единствена боја на Еластична прст ремени лесно и удобно се вклопуваат сите прсти, пенкала, моливи, алатки, итн Едноставно треба да се сврти на прекинувач и бран вашето рака Покажува вашиот кул стил на подиумот Идеален за партиите, клубови, барови, диско и изведувачки уметности лејн, итн

За производот

Карактеристики:
Блескави
Пластични Тип:
PE
Возраст Опсег:
8-11 Години
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Блескави
Тип На Објект:
ласерски прст

Избор на клиент