Хидраулична преса Кочница Машина со CNC, Координатор Притиснете пауза Машина

Хидраулична преса Кочница Машина со CNC, Координатор Притиснете пауза Машина

Достапно за нарачка
DEN 936000.00
Достапност:


За производот

сертификација:
CE
Број На Модел На:
WC67K
Автоматизација:
автоматски
суровини:
Sheet / Plate Тркалање
Машина тип:
Притиснете На Кочница
Бренд Име:
HARSLE
Материјал / Метал Обработени:
Нерѓосувачки Челик
Дополнителни Услуги:
Крајот Формирање
моќност:
CNC

Избор на клиент