Водоотпорен XML T6 2400Lm Зум LED 18650 Светлата Headlamp Главата Светилка Светлина Zoomable се Прилагоди Фокус За Велосипед Кампување Пешачење
Новак - 5 %

Водоотпорен XML T6 2400Lm Зум LED 18650 Светлата Headlamp Главата Светилка Светлина Zoomable се Прилагоди Фокус За Велосипед

Достапно за нарачка
DEN 383.52
DEN 364.00
Достапност:


Карактеристики : Раководител светлината може да се прилагоди околу 90 степени. Издржливи алуминиум материјал обвивка. Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење. Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување. Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам. Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување, итн. Спецификации : Сосема Нов Модел на ЛЕР : 1*КРИ XML T6 LED Сијалица Lumens : 2400 Lumens Ленти дизајн Алуминиум легура школка Алуминиум рефлектор 3 префрлете го Режимот : Светлина/Слабо Светло/Трепка Режим Модел на Батеријата е потребно : 2*Батерија 18650 (Не се вклучуваат) Глава мала Тежина : 270g Прилагодлив Фокус , Zoomable LED Headlamp Прекинувач : раководител switch Пакет Содржина 1 * Headlamp T6 LED ( не се вклучуваат на батеријата)

За производот

Тип На Објект:
Предните светла
Водоотпорен:
No
сертификација:
CCC,CQC
Зрак Агол:
180°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Модел на LED Монистра:
T6
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
10w
Тип На Батерија:
Литиум Јонска

Избор на клиент