SD16 , IP68 4 pin панел планината конектор, Водоотпорен и dustproof конектор, ПРЕДВОДЕНА надворешна инсталација кабел моќ конектор 4pin
Новак - 15 %

SD16 , IP68 4 pin панел планината конектор, Водоотпорен и dustproof конектор, ПРЕДВОДЕНА надворешна инсталација кабел моќ конектор

Достапно за нарачка
DEN 230.40
DEN 196.00
Достапност:


Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница,ќе ве молам да потрае неколку минути да се погледне на овој инструкции? ви благодариме. 1. Со цел да се избере вистинскиот производи,направивме внимателни категории за вас,ако имате повеќе барање, како што се : потребата браник,или без браник, можете да оставите порака кога ќе нарачате, се разбира, можете да контактирате со нас директно. 2. Ако ви треба заварување кабел за приклучок, ќе е подобро да се обезбеди paramper на кабелот и спецификација на конектор. Ако тоа е за професионална опрема кабел, ве молиме да обезбеди заварување дефиниција. 3.Имаме добра цена за голема количина, а ние може да го прилагодите со кабел според клиентите барања 4.ве молиме испратената порака да ни кажете каков сакате, кога ќе се направи нарачка! Ако сте заинтересирани,pls се чувствуваат слободни да не контактирате за да погледнете повеќе производи,2414253717 (во) qq (точка) ком благодарение 5. сите наши цена е малопродажната цена, ако го поставите цел над 10 парче, ние би сакале да понуди 10% попуст, секоја нарачка над 20 парче, ние би сакале да им понуди 20% попуст. Ако имате било дел цел, ве молиме слободно да контактирате за повеќе попуст 6.Без разлика што и да е вашиот количина, ние ќе ни биде мило да ви испраќа стоките навремено, и ќе им понуди на следење на број за да можете да ја следат стоката нагоре. 7.Почитувани купувачи, ако вашата цел е над УСД $300, ние ќе го организира експрес испорака, стоката ќе пристигне во 5days. и наредби за помалку од УСД $300, ние ќе го организира Сингапур пакет, стоката ќе пристигне во околу 18 дена. 8.Конектори ние се продаваат е Меѓународен бренд компатибилност конектор, ве молиме да го изберат правото за дел број според она што ви треба. Секој дел број треба да се потврди, ве молиме контактирајте saler за спецификација. Ви благодарам многу за вашата доверба

За производот

Број На Модел На:
SD16 TP-ZM 4 pin
Бренд Име:
SZJELEN
IP:
68
Отворање Големина:
16mm
is_customized:
Yes
Примена:
Енергија, Осветлување
Пол:
Машки и женски конектор
Тип:
водоотпорен конектор

Избор на клиент