EF 25 Метал Планината Авто Фокус EF Макро Продолжување Цевка Прстен за Canon 5D3 5D2 5DRS 5DR 7D 7D2 6D dslr фото Објектив Адаптер
Новак - 9 %

EF 25 Метал Планината Авто Фокус EF Макро Продолжување Цевка Прстен за Canon 5D3 5D2 5DRS 5DR 7D 7D2 6D dslr фото Објектив Адаптер

Достапно за нарачка
DEN 1708.80
DEN 1555.00
Достапност:

Компатибилен со : Сите Канон SLR фото апарати, како што се : E0 S Бунтовнички X,Бунтовник XT,Бунтовник XTi,Rebel XSi,E0 S 1100 D, E0 S 700 D, E0 S 650 D,E0 S 600 D, E0 S 550 D ,E0 S 500 D,450 D,E0 S 400 D, E0 S 350 D, E0 S 300 D E0 S 100 D, E0 S 70 D,80 D 760 D 750 D E0 S 60 D, E0 S 50 D... E0 S 10 D,E0 S20 D,E0 S30 D,E0 S40 D,E0 S5 D... E0 S 1 D-X,E0 S 1 D,E0 S 1 Ds,E0 S 1 D mark II,E0 S 1 Ds mark II,E0 S 1 D mark III,E0 S 1 Ds mark III 5 D mark III... E0 S 30/33/30 V... E0 S 50/55, E0 S kiss III, E0 S kiss IIIL, E0 S 100... E0 S 10, E0 S 300 V, E0 S 300 X, 300 VQD...

За производот

Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
EF25
Бренд Име:
Ableto

Избор на клиент