Природни Суровини Amethy Кварцен Кристал се Држиме Страна Drilled Монистра За Накит Одлуки DIY 18X22-16X35MM 15inches FreeSipping трговија на Големо
Новак - 35 %

Природни Суровини Amethy Кварцен Кристал се Држиме Страна Drilled Монистра За Накит Одлуки DIY 18X22-16X35MM 15inches FreeSipping

Достапно за нарачка
DEN 1287.84
DEN 837.00
Достапност:


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G15520
Објектот Тежина:
50g
Објектот Форма:
Freefrom

Избор на клиент