Атман DC-128 Висок квалитет Преносни Аквариум Батеријата Резерви Управува Риба Резервоарот Воздушна Пумпа Aerator Кислород Нови
Новак - 5 %

Атман DC-128 Висок квалитет Преносни Аквариум Батеријата Резерви Управува Риба Резервоарот Воздушна Пумпа Aerator Кислород Нови

Достапно за нарачка
DEN 714.72
DEN 679.00
Достапност:


Атман DC-128 Висок квалитет Преносни Аквариум Батеријата Резерви Управува Риба Резервоарот Воздушна Пумпа Aerator Кислород Нови
Име на производ : Батеријата воздушна пумпа
Опис : Точка Бр.DC-128 Материјал : Пластични Моќ : 0.3 W
Напојување : DC 3 V
Тежина : 0.15 kg
проток : 150 L/H Максимален притисок : 0.014 Mpa Големина : 13cm*7cm*4cm Батерии не се вклучени
Специјалност Високи перформанси Висока излезна Тивка работа Генијален & удобен
За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

За производот

Големина:
DC 128
Тип:
Риба
моќност:
1W
Материјал:
Пластични
Цевка Калибар:
1 cm
Број На Модел На:
DC-128
Напон:
DC 3V
боја:
сива

Избор на клиент