Нови Благородна Класичен Мешани ChineseTable Крпа Табела Тркач Кревет Знаме Свадба Слива цвет модел Убавина Дома декорација

Нови Благородна Класичен Мешани ChineseTable Крпа Табела Тркач Кревет Знаме Свадба Слива цвет модел Убавина Дома декорација

Достапно за нарачка
DEN 671.52
Достапност:


Превозот :
10-35 дена да НИ/ЕУ/AU, 20-60days во други земји,30-90 дена да Африка/Јужна Америка/Блискиот Исток
Превозот време може да се разликува големи за различни земји, во различни годишни времиња кои се надвор од нашата контрола, ве молиме овозможи можно одложување поради неочекувани превозот варијација факти на долго растојание на превозот. Ако пратката не е пристигнат пред promissory рок ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите превозот статус,ако се покажа како изгубени,ние ќе го препрати или наплата.
Условите на продажбата :
30 дена се Врати прифати(Врати превозот надомест исплатен од страна на одговорни страна).
Доколку ставката што сте ја примиле е оштетен,или едноставно не сакаат да се задржи го тоа,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме да им понуди најмногу ефикасно решение.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да се јавите.Никакви негативни повратни информации остави пред да се јавите не е погодна за решавање на проблемот.

За производот

боја:
33x150cm, 33x200cm, 33x230cm, 33x300cm
Употреба:
Свадба,Банкет,Партија,Отворено,Хотел,Дома
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Geminbowl
Стил:
Традиционален Кинески
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент