1 Кутија 100pcs 14mm Круг Микроскоп Стакло Излизгајте го Поклопецот Лизга Празно Слајдови Coverslip Дебелина 0.13 - 0.17 mm

1 Кутија 100pcs 14mm Круг Микроскоп Стакло Излизгајте го Поклопецот Лизга Празно Слајдови Coverslip Дебелина 0.13 - 0.17 mm

Достапно за нарачка
DEN 470.40
Достапност:


1 Кутија 100pcs 14mm Круг Микроскоп Стакло Излизгајте го Поклопецот Лизга Празно Слајдови Coverslip Дебелина 0.13 - 0.17 mm
Спецификација
14mm Дијаметар Круг Микроскоп Стакло Излизгајте го Поклопецот се Лизга
Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 100 парчиња во една кутија
Дијаметар : 14mm
Дебелина : 0.006" (0.13 - 0.17 mm)
Материјал : Стакло
Производи Екранот
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука и сите поголеми creditcards прифатени од страна Alipay.
Плаќање е потребно да се изврши во рок од 6 дена од крајниот рок на вашиот купи.
Ако не се плати на време, ние може да не ветуваат ние ќе го задржи на објектот ќе понудата на залиха во секое време.
Секој проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Превозот :
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
Објекти на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиваат во рамките на 10-35 работни дена. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена или повеќе.
Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.
Повратни информации :
Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.
Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.
Ние се грижиме за нашите редовни клиенти, а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас..
Можете да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
Нашиот Бизнис Часа(Пекинг) :
8 : 30 A.М.-6 : 00 P.М. Пон-Петок
8 : 30 A.М. -12 : 00 П. М. Саб

За производот

Теорија:
Биолошки Микроскоп
Број На Модел На:
14mm Круг Микроскоп Стакло Излизгајте го Поклопецот се Лизга
Drawtube:
сите
Материјал:
Стакло
Зголемување На Односот На:
Микроскоп покрие лизга

Избор на клиент