ју донг џин Големи мачки Лавови Lioness Поглед Whiskers Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј 30098193
Новак - 46 %

ју донг џин Големи мачки Лавови Lioness Поглед Whiskers Животинско Класичната маслото Цртање уметност Спреј 30098193

Достапно за нарачка
DEN 775.68
DEN 419.00
Достапност:

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

За производот

Големина (Инчен):
12x8, 18x12, 24x16, 30x20, 36x24, 42x28
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
30098193

Избор на клиент