Liandlee За Хонда Граѓански 2012~2013 Автомобил Радио DVD Плеер GPS Nav Navi Мапа за Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
Новак - 19 %

Liandlee За Хонда Граѓански 2012~2013 Автомобил Радио DVD Плеер GPS Nav Navi Мапа за Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во

Достапно за нарачка
DEN 24240.00
DEN 19634.00
Достапност:

Изборни предмети : ( Кликнете Подолу на Сликите и Линкот ), Кликнете Горе на Слики, Врската на Опции, го Додадете во Кошничката Директно !
Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
Го замени Оригиналниот Радио CD / DVD Плеер, Не се Вклопуваат Во Автомобил со една Фабрика за Навигација
За Хонда Граѓански 2012~2013 Во Автомобил Табла S160 Android & Трепне Слободно Префрлете се 2 во 1 Smart Оперативен Систем. Добар Аудио Звук Посебни EQ рамнотежа аудио технологија на обработка и ефикасна дигитален сигнал за обработка на системот. Со домаќинот комуникациски интерфејс, можат да бидат изманипулирани од страна на домаќинот, исто така, може да биде клучната работа.4 GHZ фреквенција 4-Core), 8 G хард диск, 1 G меморија, функционални искуство; Мулти-допир Капацитивни екран,1024*600 висока резолуција. Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
За Хонда Граѓански 2012~2013
Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 Систем
За Хонда Граѓански 2012~2013
S160 Главните Апликации & Функции Андроид најновите паметни автомобил машина оперативен систем 25 секунди за да започнете. Обичај звук изедначување прилагодувања, висок, среден, бас, поп, класична, џез стил settings и спектар екран функција да се Изгради-во оригинална Карта во сообраќајот во реално време извештај за статусот; Висока прецизност GPS модул, брзо сигнал примаат и стабилна, топла почеток треба само 1 секунда. Висок складирање ефикасност, стандард 4 G картичка, може да се користи 100 минути (25 минути/G), TIF картичката, максимална поддршка 32 G Мулти режим на видео : компјутер, телевизија, мобилен телефон Радио Функција вграден во возилото ниво радио модул; поддршка RDS; FM/AM, високо чувствителни дигитален тјунер, повеќе силен сигнал, поддршка FM/AM пребарување, складирање, фреквенцијата се прикажани, музиката на вредноста и може да се чуваат 99 станици. Ти оди да го споделам за Навигација, видео, музика, слика, итн. Користете мулти-допир капацитивни екран, тече допир, на еден чекор операција.
Уредот Предност :
Поврзете Порти : Muli Функции, Посебен Конектор, Далечинска Контрола, Лесно да го Инсталирате. АВТОМОБИЛ DVR (изборен) Авто започнете со полно работно време HD видео, придружба за вас или да снимате сценографијата на патот. Поддршка повици на пасивен import mail листа; Поддршка дисконектирана автоматски по отстранување на телефонот книга; именикот синхронизација мобилен телефон јазик.
Ладење Панел : Исклучителна Појава, Мазна Површина, Чувствувате Материјали, Најдобар Ефект На Ладење.2 и погоре. Уживаат во слободен вистински германски мапата надградба Bluetooth именик Погодно рака бесплатен повик и Bluetooth музика, се изгради во именик автоматско пребарување на контакти, да го синхронизирате мобилен телефон книга на вашиот уред. Дигитална ТВ(изборен) Дигитални мобилни ТВ, регионот добива сигнал сила да 1-8 канали, можете да дознаете тековните вести, Финансиски извештаи, така што може да Господар на берзата и други. Постојат илјадници апликации во Android market, игри, skype, MSN, Youtube, Twitter, Google Latitude, Е-книга, Gmail, итн. Силна безжична опрема направи да уживате во вашиот среќен пат. Бесплатни вистински германски мапата, динамичен реално време емитува сообраќај, 3 D стерео град ви донесе победи на сите визуелно искуство. Интелигентни гласовни навигација, нека го вози повеќе безбедно, искуство интелигентни глас интерес точка за пребарување забава и мрежа интелигентни пребарување; Реално време сообраќај кога и каде, планирање пред време планови за патување, споделување на позиција брзо и лесно да ги испратите податоците за локација на вашите роднини или пријатели.

За производот

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Бренд Име:
Liandlee
Име На Модел:
M132
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,Радио Тјунер,Вграден GPS
ROM:
16g
Граѓанско-Година:
2012,2013
Напон:
12V
Хонда Модел:
Граѓански
RAM меморија:
1G
Интерфејс:
USB, SD
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Големина На Дисплеј:
8
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Од Моќ:
45w
Резолуција:
1080P
Објектот Големина:
8 инчен
OSD Language:
Англиски
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g

Избор на клиент