KKWEZVA 1pc 15g фабрика мамки за риболов намамат лажица Свежа Вода Плитки Вода Бас spinnerbait мами риболов справи со брада Мека мамка
Новак - 30 %

KKWEZVA 1pc 15g фабрика мамки за риболов намамат лажица Свежа Вода Плитки Вода Бас spinnerbait мами риболов справи со брада Мека

Достапно за нарачка
DEN 123.84
DEN 87.00
Достапност:


За производот

Позиција:
Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
KKWEZVA
категорија:
Инсекти Мамка
Број На Модел На:
177

Избор на клиент