АВТОМОБИЛ MAF МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР SENSORFOR ОПЕЛ Опел 46559804 60816137 55193048 465598040 0281002309(0 281 002 309)
Новак - 6 %

АВТОМОБИЛ MAF МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР SENSORFOR ОПЕЛ Опел 46559804 60816137 55193048 465598040 0281002309(0 281 002 309)

Достапно за нарачка
DEN 1134.72
DEN 1067.00
Достапност:


дел Број :
0 281 002 309 , 46 559 804 , 46559804
0281002309 , 60 816 137 , 60816137
0281 002 309, 55193048 , 465598040
Производител Модел Варијанта Мотор Година За "Опел" Astra F 1.7 TD 1994 - 1998 За "Опел" Astra F 1.7 TDS 1991 - 1998 За "Опел" Astra G 1.7 DTI 16 V 2000 - 2005 година За "Опел" Astra G 1.7 TD 1998 - 2000 година За "Опел" Astra G 2.0 16 V Турбо 2001 - 2005 година За "Опел" Astra G 2.0 Ди 1998 - 2005 година За "Опел" Astra G 2.0 DTI 16 V 1999 - 2005 година За "Опел" Astra G 2.0 OPC 2002 - 2005 година За "Опел" Astra G 2.2 DTI 2002 - 2005 година За "Опел" Комбо Турнеја 1.3 CDTI 16 V 2005 - 2011 година За "Опел" Комбо Турнеја 1.7 Ди 16 V 2001 - 2011 година За "Опел" Комбо Турнеја 1.7 DTI 16 V 2001 - 2011 година За "Опел" Corsa в В 1.7 Ди 2000 - 2006 Година, За "Опел" Corsa в В 1.7 DTI 2000 - 2006 година, За "Опел" Омега Б Б 2.0 DTI 16 V 1997 - 2000 година За "Опел" Омега Б Б 2.2 DTI 16 V 2000 - 2003 година За "Опел" Speedster 2.0 Турбо 2003 - 2005 година За "Опел" Speedster 2.2 2000 - 2005 година За "Опел" Vectra Б 2.0 Ди 16 V 1996 - 2002 година За "Опел" Vectra Б 2.0 DTI 16 V 1997 - 2003 година За "Опел" Vectra Б 2.2 DTI 16 V 2000 - 2003 година За "Опел" Zafira На 2.0 Ди 16 V 1999 - 2005 година За "Опел" Zafira НА 2.0 DTI 16 V 2000 - 2005 година За "Опел" Zafira НА 2.0 OPC 2001 - 2005 година За "Опел" Zafira A 2.2 DTI 16 V 2002 - 2005 година За Опел Astra МК IV 1.7 DTI 16 V 2000 - 2005 година За Опел Astra МК IV 1.7 TD 1998 - 2000 За Опел Astra МК IV 2.0 2002 - 2005 година За Опел Astra МК IV 2.0 Ди 1998 - 2005 година За Опел Astra МК IV 2.0 DTI 16 V 1999 - 2005 година За Опел Astra МК IV 2.0 ШРИ Турбо 2002 - 2005 година За Опел Astra МК IV 2.0 Турбо 2002 - 2004 година За Опел Омега 2.0 DTI 16 V 1998 - 2000 За Опел Омега 2.2 DTI 16 V 2000 - 2003 година За Vauxhall Vectra Б 2.0 Ди 16 V 1996 - 2002 година За Vauxhall Vectra Б 2.0 DTI 16 V 1997 - 2002 година За Vauxhall Vectra Б 2.2 DTI 16 V 2000 - 2002 година За Опел VX220 2.0 јас Турбо 2003 - 2005 година За Опел VX220 2.2 јас 2000 - 2005 година За Опел Zafira МК јас 2.0 2002 - 2005 година За Опел Zafira МК јас 2.0 Ди 16 V 1999 - 2005 година За Опел Zafira МК јас 2.0 DTI 16 V 1999 - 2005 година За Опел Zafira МК јас 2.0 GSI Турбо 2001 - 2005 година За Опел Zafira МК јас 2.2 D 2001 - 2005 година За Опел Zafira МК II 2.0 2005 - 2011
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

За производот

Hysteresis:
465598040
линеарна:
60 816 137 60816137
Тип:
Жешка Жица Тип
Повторливост:
55193048
Тип На Сензор:
Холцер
Резолуција:
0281 002 309
Мерен Опсег:
46 односно 559 804 46559804
Вител Тип:
A2C59513181
Чувствителност:
0 281 002 309 0281002309
Бренд Име:
ZCAUTO

Избор на клиент