Најновите Нов Африкански Бижутерија Поставува Сребро Позлатен Остава Форма Ѓердан Поставите Свадба Домот Бижутерија Сет
Новак - 48 %

Најновите Нов Африкански Бижутерија Поставува Сребро Позлатен Остава Форма Ѓердан Поставите Свадба Домот Бижутерија Сет

Достапно за нарачка
DEN 556.32
DEN 289.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
WDM-TL40083
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените

Избор на клиент