Нови Пристигнување Groomsmen Врв Црна Lapel Младоженецот Tuxedos Сјајна Сива Мажите Одговара Свадба Најдобриот Човек (Јакна+Панталони+Вратоврска+Hankerchief) B920
Новак - 32 %

Нови Пристигнување Groomsmen Врв Црна Lapel Младоженецот Tuxedos Сјајна Сива Мажите Одговара Свадба Најдобриот Човек (Јакна+Панталони+Вратоврска+Hankerchief)

Достапно за нарачка
DEN 4747.20
DEN 3228.00
Достапност:


Ве Молиме Имајте Во Предвид
Ве молиме, напишете ја вашата мерења и боја во забелешка или порака до мене или разговор со мене кога ќе го поставите цел , боја на стандардниот истата слика боја.
Еден Костум = ( J acket+Панталони+Вратоврска+Hankerchief) , ако треба кошула , ве молиме плус 2 0парче. можете да кликнете на сликата за да цел кошула ГОЛЕМИНА ПРИКАЗ за тоа КАКО ДА се ИЗМЕРИ?
Големина на единица : cm или инчен 1 . вратот=? 2 .рамо=? 3 .biceps=? 4 .врвка за околу=?
5 . градите=? 6 .стомакот=? 7 .половината=? 8 .хип= ? 9 .sleeve=? 10 .јакна должина= ? 11 .панталони должина=? 12 .бедрото = ? 13 .висина =? 14. тежина=? ОДГОВАРААТ на БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените одговараат на бојата ,ве молиме изберете )
САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (ако сакате да ги промените вест или вратоврска боја,ве молиме изберете)
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Таму може да биде мало боја различни помеѓу фото и заврши одговараат на
бидејќи боите можат да се разликуваат помеѓу различни CRT и LCD екрани
2 : Сите големина е само за ваша референца,1-3cm грешка треба да се прифати.
3 : Ние го правиме обичај прави големината и стандардна големина за слободни,па ве молиме да проверите на мерењата пред плаќања.
4 : некои вратоврска и копче може да не се 100% иста слика , ако не го прифати, ве молиме да се биде внимателен да се купи. Добредојдовте во мојата продавница ви Благодарам многу за вашето време, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате : cn1500440245 ванг Плаќање
Ние прифаќаме Money bookers, кредитни картички, банкарски трансфер и western union.
Поддршка Aliexpress Зачувам.
Увозни давачки
Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
GQER ОДГОВАРА
Материјал:
Волна,Свила,Полиестер,Памук
Број На Модел На:
2 парчиња
Пред Стил:
Станот
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Избор на клиент