Висок Квалитет на 15mm 0.59 Тешко Легури на Метал Дупка Видов Core Вежба Малку Вежба Малку за Метални Работи Универзален Тип
Новак - 4 %

Висок Квалитет на 15mm 0.59 Тешко Легури на Метал Дупка Видов Core Вежба Малку Вежба Малку за Метални Работи Универзален Тип

Достапно за нарачка
DEN 100.32
DEN 96.00
Достапност:


Висок Квалитет на 15mm 0.59" Тешко Легури на Метал Дупка Видов Core Вежба Малку Вежба Малку за Метални Работи Универзален Тип
Опис : Име на Производ : Метал Дупка Видов Материјал : Легиран Челик Shanks Големина : 78mm Сечење Дијаметар : 13~30мм се Погодни за сечење материјал : Алуминиум Врати & Windows W атирови Пумпа машини за Дупчење S ainless челик челични одливки, алуминиум и други метали плоча

За производот

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
15mm 0.59
Материјал:
Други
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
80mm

Избор на клиент