Врвен Квалитет на Уво апаратче за Слушање Нова Батерија ИТЕ Преносни Слушалка Во Канал за Глуви S-216 помошниците auditives Бесплатен Превозот
Новак - 14 %

Врвен Квалитет на Уво апаратче за Слушање Нова Батерија ИТЕ Преносни Слушалка Во Канал за Глуви S-216 помошниците auditives Бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 1919.52
DEN 1651.00
Достапност:


1. Руски клиенти : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет.
2. Сите клиенти, ве Молиме да го пополните точни мобилен/фиксен број и детален адреса во ред. Многу Благодарам!
Батерија Мини Апаратчиња За Слушање Слушање Засилувачи S-216 Невидливи
Ушниот Канал Глас Засилувач Бесплатен Превозот
Опис На Производот :
Овој модел е погоден за деца ,возрасни и стари лица,обично ние ќе напишете
прогласи вредност од околу $8-$10 за да се избегне царинската управа ,немојте да се грижите за
тоа ,
Брод во рок од 2 дена кога е примено вашето плаќање .
трговија на големо цена ODM .OEM цел.добредојдовте.
Детални Слики :
Невидливи во уво покажа како слика
Овој модел S - 216 имаат контрола на јачина на звук ,само прилагодување на Гласовните од себе ,лесно да работат и да го носат ,беж боја ,зад увото ,заштеда на Енергија,батерија
caricabatterie acustico ЕУ приклучок
Силна пакет може да се заштити со апаратче за слушање и се дојде до вас.
Пакување, вклучувајќи :
1*апаратче за слушање
1*ЕУ полнач
1*чиста четка
3*earplug (три големина)
1*упатство (на англиски)
1*гаранција картичка
1*црна торба
Вистински Фидбек од Купувачот :
Компанијата Информации : Повеќе од 10 години искуство на слушни помагала ,професионални CE,FDA.ISO сертификат Фабрика со трговија на големо цена евтини Ако се задоволи со слушни помагала ,ве молиме оставете ни пет позитивни повратни информации до нас ,се разбира ,ако било какви прашања ве молиме слободно контактирајте ме Сите пораката ќе се одговори во рок од 8 часа

За производот

Тип На Објект:
Уво Заштита
Материјал:
ABS
Бренд Име:
FEIE
Број На Модел На:
S-216
Големина:
2.*1.9*1.5 cm
Тип:
Аналогни батерија апаратче за слушање
Карактеристики:
Компактно тело,Независна моќ
боја:
Беж
Користете толпата :
Претрес недела луѓе
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предност:
Едноставна операција,јасен звук
Гаранција:
1 година
Сертификат:
CE, ISO, ФДУ
Стил:
ИТЕ(во увото)

Избор на клиент